




Wymiary 161×120×32 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw do przedpokoju Hale Walnut łączy elegancki wygląd z praktycznością. Dekor z drewna orzechowego nadaje pomieszczeniu ciepły i wyrafinowany charakter, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Wykonany 100% z melaminowanej płyty wiórowej (18 mm), wyróżnia się wytrzymałością i długą żywotnością. Oferuje dużo miejsca do przechowywania – otwarte półki na buty i dodatki, wieszak na płaszcze oraz górną półkę na drobiazgi. Dzięki podwyższonym nóżkom o wysokości 15 cm łatwo utrzymać czystość, a zestaw sprawia wrażenie lekkiego i przestronnego. Parametry i specyfikacje materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm wymiary: szerokość 120 cm, wysokość 161,8 cm, głębokość 32 cm wysokość nóżek: 15 cm kolor: orzech
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 161 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Ławki | Tak |
| Wieszak | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie