








Wymiary 182×119×37 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw do przedpokoju Mia White łączy czysty skandynawski styl z funkcjonalnym designem, który wprowadza do przedpokoju świeżość i porządek. Elegancka biała kolorystyka sprawia, że wnętrze wydaje się przestronniejsze i jaśniejsze, a przemyślana konstrukcja zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy. Wykonany z 18-milimetrowej płyty wiórowej pokrytej melaminą, zestaw wyróżnia się wytrzymałością, odpornością na zarysowania i łatwością konserwacji. Oferuje przestronną szafę, praktyczną szufladę, otwarte półki i wieszak, dzięki którym przedpokój będzie zawsze uporządkowany i zadbany. Dzięki kompaktowym wymiarom i możliwości montażu na ścianie idealnie nadaje się również do mniejszych pomieszczeń, gdzie pomaga maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Jej proste linie i neutralny kolor łatwo komponują się z innymi meblami i dodatkami. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm wymiary: 119,6 × 182,8 × 37,3 cm kolor: biały
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 182 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Styl | Skandynawski |
| Szafa | Tak |
| Wieszak | Tak |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie