



Wymiary 175×64×43 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wieszak z półką na buty Mare White and Oak Sapphire stanowi eleganckie połączenie białego koloru i dekoru dębu sapphire, które wprowadzą do przedpokoju świeżość, ciepło i naturalny styl. Ten praktyczny mebel łączy w sobie funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu doskonale pasuje do każdego wnętrza. Korpus z 18 mm płyty wiórowej pokrytej melaminą jest solidny, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu. Wieszak oferuje praktyczną ławkę z siedziskiem i półkami do przechowywania butów, a górna część jest wyposażona w haczyki na płaszcze, torby lub dodatki. Dzięki przemyślanemu układowi wszystko będzie zawsze pod ręką. Minimalistyczny design z kontrastującym blatem w odcieniu dębu szafirowego sprawia, że mebel wygląda przyjemnie i przytulnie. Wieszak z półką na buty Mare wprowadzi do przedpokoju nie tylko porządek, ale także subtelną elegancję. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm Wymiary: 64 × 175 × 43 cm kolor: biały i dąb sapphire
| Szerokość: | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 43 cm |
| Wysokość: | 175 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Ławki | Tak |
| Wieszak | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie