








Wymiary 78×180×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Good White and Walnut łączy nowoczesny design z naturalną elegancją i nadaje wnętrzu świeży i harmonijny wygląd. Połączenie białego koloru i dekoru orzechowego sprawia, że szafka wygląda delikatnie, przytulnie, a jednocześnie nowocześnie, dzięki czemu idealnie pasuje do salonu, jadalni i przedpokoju. Wykonana 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm wyróżnia się wytrzymałością, stabilnością i długą żywotnością. Powierzchnia jest odporna na zarysowania i normalne zużycie, co zapewnia jej niezmiennie piękny wygląd nawet przy codziennym użytkowaniu. Dzięki wymiarom 180 × 78,6 × 45 cm zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania w postaci półek i szafek, które umożliwiają przejrzyste uporządkowanie wszystkich rzeczy. Dzięki wysokości nóżek wynoszącej 15 cm szafka sprawia wrażenie lekkiej, łatwo utrzymać pod nią czystość, a jej ogólny wygląd jest nowoczesny i elegancki. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. × wys. × gł.): 180 × 78,6 × 45 cm wysokość nóżek: 15 cm kolor: biały i dekor orzechowy
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie