



Wymiary 175×110×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw do przedpokoju Lex Oak and Black łączy dekor dębowy z czarnymi elementami, tworząc nowoczesny i elegancki wygląd z industrialnym akcentem. Dzięki kompaktowym wymiarom i praktycznemu podziałowi oferuje wystarczająco dużo miejsca na płaszcze, buty i dodatki. Wykonana z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, wyróżnia się trwałością, stabilnością i łatwością konserwacji. Idealne rozwiązanie do przedpokoju, gdzie liczy się styl i funkcjonalność. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm wymiary: 110 × 175 × 40 cm kolor: dąb i czerny
| Szerokość: | 110 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 175 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Ławki | Tak |
| Szafka na buty | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie