






Wymiary 81×180×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Diana Travertine and Walnut wyróżnia się ponadczasową elegancją i nowoczesnym designem, który łączy dekor trawertynowy z ciepłym odcieniem drewna orzechowego. Ta kombinacja wygląda luksusowo, a jednocześnie naturalnie i doskonale uzupełnia wnętrze salonu, sypialni lub przedpokoju. Wykonana z płyty wiórowej pokrytej melaminą jest solidna, wytrzymała i trwała. Wysokiej jakości powierzchnia o realistycznym wyglądzie kamienia jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu, dzięki czemu meble zachowają swój urok przez wiele lat. Dzięki wymiarom 180 × 81 × 40 cm zapewnia wystarczającą ilość miejsca na dekoracje, książki i przedmioty osobiste. Wewnętrzne półki umożliwiają praktyczną organizację, a możliwość montażu na ścianie zapewnia elastyczne wykorzystanie w zależności od potrzeb Państwa wnętrza. Połączenie dekoru trawertynowego i drewna orzechowego tworzy harmonijną i elegancką całość z naturalnym akcentem. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą wymiary (szer. × wys. × gł.): 180 × 81 × 40 cm kolor: trawertyn i orzech dekor: trawertyn
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie