





Wymiary 77×123×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1168,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Dune Hitit łączy w sobie naturalną elegancję z nowoczesnym designem. Jej dekor drewniany Hitit sprawia ciepłe i przyjemne wrażenie, dzięki czemu idealnie pasuje do wnętrza salonu, sypialni i przedpokoju. Wyraziste geometryczne linie na drzwiach nadają meblom charakterystyczny wygląd i stanowią stylowy dodatek do każdego nowoczesnego domu. Wykonana z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, szafka wyróżnia się wytrzymałością, stabilnością i długą żywotnością. Metalowe nóżki zapewniają stabilne podparcie i elegancki wygląd, a ciche zawiasy gwarantują wygodne i ciche zamykanie. Dzięki wymiarom 123 × 62,4 × 35 cm zapewnia wystarczającą ilość miejsca do przechowywania i eksponowania przedmiotów. Połączenie naturalnego dekoru Hitit i nowoczesnej konstrukcji nadaje wnętrzu harmonii, ciepła i ponadczasowego stylu. Parametry i specyfikacje materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. × wys. × gł.): 123 × 62,4 × 35 cm wysokość nóżek: 15 cm nośność: 60 kg kolor: dekor drewna Hitit
| Szerokość: | 123 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 77 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 60 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

127×104×39 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
18×41×81 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
Dostawa gratis
Drewniana, łączona, prosta
W magazynie
80×154×40 cm, industrialna, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
78×120×50 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, z drewna wenge
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie


Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, rustykalna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie