

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szukasz lampek, które podkreślą magię świąt Bożego Narodzenia i zimy i chcesz udekorować swój dom ciekawymi ozdobami? Ta 6-metrowa świąteczna kurtyna świetlna ze 180 diodami LED pięknie oświetli Twój dom, garaż lub wiatę samochodową. Kurtyna ma do wyboru 8 różnych trybów oświetlenia, dzięki czemu można stworzyć wyjątkową dekorację o niepowtarzalnej atmosferze. Sekwencje można przełączać za pomocą specjalnego przycisku na zasilaczu. Ponadto łańcuch jest wyposażony w funkcję timera, która powoduje, że łańcuch świeci się wielokrotnie przez 8 godzin po włączeniu, a następnie wyłącza się na 16 godzin. Można go zresetować w dowolnym momencie, przytrzymując przycisk na wtyczce przez kilka sekund. Parametry i dane techniczne: napięcie: 230V AC, 31VDC zasilanie: zasilacz sieciowy 220-240V, 50-60 HZ (w zestawie) rozmiar diody LED: 5 mm odległość między diodami LED: 15 cm długość kabla zasilającego: 3 m
| Asortyment świątecznego oświetlenia | Łańcuchy świetlne |
|---|---|
| Rodzaj świątecznego oświetlenia | Bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne |
| Źródło zasilania | Prąd |
| Kolor | Biała |
| Długość | 600 cm |
| Moc | 3,6 W |
| Rozmiar | 6 m |
| Stopień ochrony ip | 44 |
| Producent | 4-Home |


Akumulatorowa
W magazynie
Bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie
Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie




Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie



Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynieDostawa gratis


Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie

Łańcuchy świetlne
W magazynie

Ozdoby świetlne, na prąd
W magazynie



Łańcuchy świetlne, bożonarodzeniowe oświetlenie zewnętrzne, na prąd
W magazynie

Na prąd
W magazynieDostawa gratis



Na prąd
W magazynie


Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie