





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wesoła pościel flanelowa z reniferami, która się spodoba małym i dużym. Pościel na pewno ucieszy każdego i wywoła prawdziwą atmosferę świąt bożonarodzeniowych. Doskonałe połączenie czerwonego i białego koloru zatroszczy się o kolorowe sny i piękny wystrój pokoju. Miękka i ciepła flanela zagrzeje nawet podczas tych najchłodniejszych nocy, a każdy będzie z chęcią powracać do swojego wygodnego łóżka. Poszewka na poduszkę jest szyta z metra, dlatego wzory mogą się nieznacznie różnić.Oryginalny motyw wesołych reniferków dostępny tylko u nas.Komplet zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm 1 poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Francuska, flanelowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, zamek, mikroplusz
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie