








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pościel: 100% poliester | 250 g/m2 Prześcieradło: 100% poliester | 160 g/m2 Kolor Zielony Biały Wymiary Pościel: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Prześcieradło: 180 x 200 cm Specyfikacja Wyprodukowane ze 100% poliestru ze specjalnym wykończeniem Pościel spełnia międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa zdrowotnego Oeko-Tex Standard 100 Pościel zapinana na zamek błyskawiczny i nie wymaga prasowania Prześcieradło jest z gumką Prześcieradło nie wymaga prasowania Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (zgodnie z etykietą producenta) Opakowanie tej sady zawiera 1 szt. kołdry 200 x 220 cm 2 szt. poduszek 70 x 90 cm 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Kolor | Żółta |
| Rozmiar kołdry | 200 x 220 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Świąteczny, Natura |
| Rozmiar pościeli | 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dwustronna | Nie |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Rozmiar prześcieradła | 180 x 200 cm |
| Materiał pościeli | 100% poliester |
| Materiał prześcieradła | 100% poliester |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |

Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie