









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 69,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kładź się spać co noc na kwitnącej wiosennej łące w bawełnianej pościeli Meadow. Harmonijna pościel w prosty motyw stokrotek rozświetli Twoją sypialnię i przyniesie bardzo pachnące sny. Pościel jest dwustronna – jedna strona jest w odcieniu stonowanej zieleni i ozdobiona bukietem stokrotek, druga jest optymistycznie żółta ze wzorem w kwiaty. Możesz więc dowolnie je łączyć i codziennie zmieniać wystrój łóżka. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort podczas snu i łatwe utrzymanie. Pościel jest wyposażona w zamek błyskawiczny dla maksymalnego komfortu. Zestaw zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm • 1 poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Zielona |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Żółta strona jest ładna, ale zielony kolor nie jest ładny.
Projektowanie
Jakość
Wesoła wiosenna pościel
Doskonała jakość. Polecam.

220×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Jednokolorowa, zwierzęta, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie