









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Pościel: 100% poliester | 250 g/m2 Prześcieradło: 100% poliester | 160 g/m2 Kolor Czerwony Biały Wymiary Pościel: 70 x 90 cm | 200 x 220 cm Prześcieradło: 180 x 200 cm Specyfikacja Wyprodukowane z 100% poliestru z specjalnym wykończeniem Pościel spełnia międzynarodowy certyfikat nieszkodliwości zdrowotnej Oeko-Tex Standard 100 Pościel ma zapięcie na zamek i nie wymaga prasowania Prześcieradło jest napinane, z gumką Prześcieradło nie wymaga prasowania Zalecana temperatura prania: 30 °C – 40 °C (według etykiety producenta) Opakowanie tej sady zawiera 1 szt. kołdry 200 x 220 cm 2 szt. poduszki 70 x 90 cm 1 szt. prześcieradła 180 x 200 cm
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Bożonarodzeniowe |
| Rozmiar kołdry | 200 x 220 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Bez prasowania | Tak |
| Zalecana temperatura prania | 30 °C |
| Pora roku | Zima, Jesień |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Świąteczny, Natura |
| Rozmiar pościeli | 2 szt 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Dwustronna | Nie |
| Grzejąca pościel | Tak |
| Rozmiar prześcieradła | 180 x 200 cm |
| Materiał pościeli | 100% poliester |
| Materiał prześcieradła | 100% poliester |

Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W serduszka, kwiaty, jesienna
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
Do wysłania za 4 tygodnie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie