







Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól by uniósł Cię lekki wietrzyk podobnie jak letni puch dmuchawców. Elegancka pościel bawełniana w tradycyjnym połączeniu czerni i bieli przyniesie Ci lekki sen i będzie odświeżającym dodatkiem do Twojej sypialni. Subtelny wzór z puchem dmuchawców na kontrastującym białym tle to doskonały wybór dla wszystkich, którzy preferują prostotę i oryginalny design. Pościel wykonano z wysokiej jakości 100% bawełny, która jest gwarancja przyjemnego snu. Wzór jest taki sam z obu stron. Posiada wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Szybka dostawa
Super
Korzystna cena
Wysokiej jakości materiał
ładny wzór, wymaga prasowania

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe, bawełniana

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, sztukowa, zwierzątka
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Hipoalergiczna, włókno puste
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Dla chłopców
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie
Na długie świece, skandynawska, wewnętrzna
W magazynie

Zestawy
W magazynie
Walentynkowa, ceramiczna, średnia pojemność (250-400 ml)
W magazynie
40×42×40 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Szklana, na tealighty, wewnętrzna
W magazynie
Gumowa, prostokątna, zewnętrzna
W magazynie