




Wymiary 86×140×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Prava Oak and White łączy nowoczesny design z naturalnym wyglądem dębu i czystością białego koloru. Ten elegancki mebel natychmiast ożywi wnętrze, nadając mu przytulną atmosferę i nowoczesny styl. Korpus wykonany jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność. Praktyczne półki wewnętrzne oferują wystarczająco dużo miejsca do przechowywania książek, dekoracji lub drobiazgów, a otwarte przegródki pozwalają na eksponowanie ulubionych przedmiotów. Szafkę można przymocować do ściany, aby zapewnić jej większą stabilność, dzięki czemu nadaje się również do rodzin z dziećmi. Parametry: materiał: płyta wiórowa melaminowana grubość: 18 mm wymiary: 140 × 86 × 40 cm wysokość nóżek: 12 cm kolor: dąb, biały
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie