









Wymiary 80×160×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Luxe Anthracite and Black wyróżnia się nowoczesnym, minimalistycznym designem oraz eleganckim połączeniem kolorów antracytu i czerni, które nadają jej stylowy i ponadczasowy wygląd. Wykonana jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą, co gwarantuje wysoką odporność, wytrzymałość i łatwość konserwacji. Jej czyste linie i precyzyjne wykonanie nadają wnętrzu wyrafinowany charakter. Szafka została zaprojektowana tak, aby zapewnić praktyczną przestrzeń do przechowywania codziennych potrzeb. Zamknięte szafki pozwalają utrzymać porządek i zapewniają wystarczającą ilość miejsca na dokumenty, sprzęt elektroniczny lub dekoracje. Metalowe nogi zapewniają stabilność, a jednocześnie odciążają ogólny wygląd, dzięki czemu meble wyglądają elegancko i lekko. Dzięki wymiarom 160 × 80 × 35 cm szafka Luxe Anthracite and Black pasuje do salonu, gabinetu lub przedpokoju. Jest idealnym wyborem dla osób poszukujących połączenia prostoty, funkcjonalności i nowoczesnego stylu. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. x wys. x gł.): 160 × 80 × 35 cm kolor: antracytowy / czarny konstrukcja: metalowe nogi
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kolor | Szara |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie