






Wymiary 78×180×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Milan 2 Walnut and Cream łączy w sobie nowoczesną elegancję z delikatną naturalnością kremowego odcienia i ciepłego dekoru orzechowego. Ta kombinacja tworzy harmonijny i przyjemny wygląd, który nadaje wnętrzu przytulność i wyrafinowany styl. Dzięki szerokości 180 cm szafka oferuje przestronną przestrzeń do przechowywania, która pozwala łatwo utrzymać porządek w domu. Otwarte półki w górnej części idealnie nadają się do ekspozycji dekoracji lub książek, natomiast zamknięte szafki zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania rzeczy osobistych. Plastikowe nóżki zapewniają stabilność i lekki wygląd mebli, dzięki czemu sprawiają wrażenie eleganckich i przestronnych. Wykonana jest 100% z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu. Połączenie kremowych drzwi z orzechową ramą wygląda nowocześnie, naturalnie i doskonale pasuje zarówno do jasnych, jak i ciemniejszych wnętrz. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 180 × 78 × 35 cm wysokość nóg: 17 cm nogi: plastikowe ilość schowków: 4 kolor: orzech i kremowy
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie