




Wymiary 75×180×47 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1657,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Polka Gold and White nadaje wnętrzu luksusowy wygląd w nowoczesnym stylu. Połączenie białego koloru z marmurowym dekorem i złotymi metalowymi detalami tworzy elegancki kontrast, który wygląda ponadczasowo i stylowo. Ten mebel pasuje do nowoczesnych i glamour wnętrz, gdzie stanie się wyrazistym elementem wystroju. Korpus szafki wykonany jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co gwarantuje wytrzymałość i odporność na zarysowania. Metalowa konstrukcja w złotym wykończeniu zapewnia stabilność, a jednocześnie podkreśla luksusowy wygląd. Szafka oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania dekoracji, dokumentów lub dodatków do salonu lub przedpokoju. Parametry: materiał: melaminowana płyta wiórowa, metal grubość: 18 mm wymiary: 179,9 × 75 × 47,3 cm kolor: biały, złoty
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Szara |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

82×120×40 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, matowa
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
Dostawa gratis
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, prosta
W magazynie
Dębowa, industrialna, głębokość
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
125×104×39 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Retro, dębowa, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
80×106×38 cm, drewniana, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, głębokość
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie