



Wymiary 80×150×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 648,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Lord Black and Gold stanowi idealne połączenie luksusowego designu i praktycznej funkcjonalności. Wykonana jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą, co gwarantuje jej wytrzymałość, odporność i łatwość konserwacji. Połączenie głębokiej czerni i złotych elementów metalowych wygląda elegancko i nadaje meblom ekskluzywny charakter, pasujący zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Szafka oferuje dużo miejsca do przechowywania w górnej zamkniętej części oraz na dolnej otwartej półce, na której można wyeksponować dekoracje, książki lub dodatki. Złote metalowe nóżki zapewniają wysoką stabilność i nadają konstrukcji wizualną lekkość, a minimalistyczne linie podkreślają nowoczesną elegancję całości. Dzięki szerokości 150 cm szafka Lord Black and Gold jest idealnym dodatkiem do salonu, jadalni lub przedpokoju. Przyciąga uwagę swoim luksusowym wyglądem i funkcjonalnym wykonaniem, które łączy styl z praktycznością. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. x wys. x gł.): 150 × 80 × 30 cm kolor: czarny / złoty konstrukcja: metalowe nóżki
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Czarna |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, rustykalna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie

Drewniana, nowoczesna, industrialna

83×142×35 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
102×80×40 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, retro
W magazynie
Nowoczesna, głębokość, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Drewniana
W magazynie
82×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, skandynawska
Dostawa gratis
Drewniana, retro
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa
W magazynie
Drewniana, retro, nowoczesna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie