






Wymiary 73×120×29 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Roger Sapphire Oak stanowi połączenie naturalnego wzornictwa i eleganckiego wykonania. Powierzchnia w kolorze dębu sapphire sprawia wrażenie ciepłej i naturalnej, dzięki czemu szafka pięknie uzupełnia zarówno nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Dzięki wyważonym proporcjom i subtelnemu wzorowi na drzwiczkach stanie się ona wyrazistym, ale gustownym elementem każdego pomieszczenia. Wykonana jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą, która wyróżnia się odpornością na zarysowania i łatwością konserwacji. Materiał o grubości 18 mm gwarantuje stabilność i długą żywotność. Wewnątrz szafki znajdują się praktyczne półki, które pozwalają na uporządkowanie rzeczy. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do salonu, sypialni i przedpokoju. Parametry: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm wymiary: 120 × 73,6 × 29,6 cm kolor: dąb sapphire
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 29 cm |
| Wysokość: | 73 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Na nóżkach, Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie