





Wymiary 78×180×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Kiev Walnut and Cream łączy nowoczesny industrialny design z praktyczną przestrzenią do przechowywania. Jest wykonana w 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą, co gwarantuje długą żywotność i łatwość konserwacji. Połączenie orzechowego dekoru i kremowych drzwi sprawia, że szafka wygląda świeżo, elegancko i wprowadza do wnętrza przyjemną, ciepłą atmosferę.Dzięki szerokości 180 cm oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania i eksponowania dekoracji, książek lub dodatków. Wewnętrzne półki zapewniają praktyczną organizację i ułatwiają utrzymanie porządku. Metalowe nogi i uchwyty zapewniają stabilność mebli, a jednocześnie podkreślają ich nowoczesny, industrialny charakter. Szafka doskonale nadaje się do salonu, jadalni lub przedpokoju.Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. x wys. x gł.): 180 × 78 × 35 cm kolor: orzech / kremowy konstrukcja: metalowe nogi i uchwyty
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 78 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Na nóżkach | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie