




Wymiary 55×180×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka z półką Stella Sapphire Oak w wykończeniu dąb sapphire wnosi do wnętrza naturalną elegancję z nowoczesnym akcentem. Jasny odcień dębu z delikatnym rysunkiem drewna sprawia, że wnętrze jest przytulne i harmonijne, dzięki czemu każdy dom staje się bardziej komfortowy. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi i wyrafinowanemu wykonaniu szafka ta z łatwością stanie się dominującym elementem salonu, sypialni lub przedpokoju. Korpus i drzwiczki są wykonane 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co gwarantuje wytrzymałość, solidność i długą żywotność. Częścią zestawu jest praktyczna półka ścienna, idealna do ekspozycji dekoracji, książek lub drobiazgów. Metalowe nóżki o wysokości 25 cm zapewniają stabilność konstrukcji, a jednocześnie podkreślają nowoczesny charakter mebli. Powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu i odporna na zarysowania. Parametry: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm wymiary szafki: 180 × 55 × 40 cm wymiary półki: 100 × 15 × 15 cm wysokość nóżek: 25 cm kolor: dąb sapphire
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Beżowa |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb safir |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie