









Wymiary 72×140×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Ruba Walnut and Black stanowi eleganckie połączenie nowoczesnego stylu z industrialnym charakterem. Jej czyste linie i połączenie dekoru orzechowego z czarną metalową podstawą tworzą harmonijny kontrast, który wygląda ponadczasowo, a jednocześnie przytulnie. Doskonale pasuje do nowoczesnych i loftowych wnętrz, nadając im niepowtarzalny wygląd. Korpus wykonany jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia jej wytrzymałość i odporność na zużycie. Trzy szuflady i wewnętrzna półka zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania, dzięki czemu łatwo uporządkują Państwo swoje rzeczy. Szafka może służyć jako komoda, stolik pod telewizor lub element wystroju przedpokoju. Metalowe nóżki o wysokości 22 cm zapewniają stabilność i ułatwiają konserwację podłogi. Parametry: materiał: melaminowana płyta wiórowa, metal grubość: 18 mm wymiary: 140 × 72 × 36 cm wysokość nóg: 22 cm kolor: orzech, czarny
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Łączone |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie