







Wymiary 90×120×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Mega Color Sonoma Oak wnosi do wnętrza oryginalność i żywiołowość dzięki wyrazistemu, kolorowemu, prążkowanemu frontowi w połączeniu z dekorem dębu sonoma. Ten wyjątkowy design nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter i doskonale prezentuje się w nowoczesnych lub retro wnętrzach. Korpus wykonany jest 100% z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Powierzchnia jest chroniona powłoką UV przed zarysowaniami i blaknięciem, a drewniane nogi zapewniają konstrukcji stabilność i elegancki wygląd. Szafka jest wyposażona w uchwyty, które podkreślają jej oryginalny charakter. Dzięki praktycznemu podziałowi półek oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania książek, dekoracji lub przedmiotów osobistych. Dla większego bezpieczeństwa szafkę można przymocować do ściany. Ten wyrazisty mebel stanie się centrum uwagi w każdym salonie lub przedpokoju. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 120 × 90 × 36 cm wysokość nóżek: 30 cm rozmiar prawej półki: 77,6 × 27 cm rozmiar lewej półki: 38,8 × 17 cm wykończenie powierzchni: powłoka UV możliwość przymocowania do ściany kolor: dąb sonoma z kolorowym paskiem
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Zamknięcie | Szufladowe |
| Kolor | Zielona |
| Styl | Retro |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie