



Wymiary 86×140×40 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Shans Oak and White wprowadza do wnętrza świeżą kombinację naturalnego dekoru dębowego i czystej bieli, która wygląda elegancko, nowocześnie i ponadczasowo. Dzięki prostemu wzornictwu z łatwością wkomponuje się w różne style wnętrz – od minimalistycznego po skandynawski. Korpus i drzwi są wykonane 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Szafka posiada praktyczną przestrzeń do przechowywania z wewnętrznymi półkami, które umożliwiają przejrzyste uporządkowanie wszystkich potrzeb. Solidne nóżki o wysokości 12 cm zapewniają stabilność konstrukcji, a jednocześnie umożliwiają łatwe czyszczenie podłogi. Parametry: materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą grubość: 18 mm wymiary: 140 × 86 × 40 cm wysokość nóg: 12 cm kolor: dąb, biały
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Brązowa |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie