








Wymiary 74×160×44 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Onu Walnut stanowi połączenie nowoczesnego designu, jakości i praktyczności, które nadadzą wnętrzu ciepły i elegancki charakter. Ten ponadczasowy mebel przyciąga uwagę minimalistycznym wykonaniem, przyjemnym odcieniem orzechowego dekoru i precyzyjnym wykończeniem, które podkreśla jego uniwersalne zastosowanie w każdym domu. Wykonana jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia jej wytrzymałość i odporność na codzienne użytkowanie. Powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu i długo zachowuje swój naturalny wygląd. Metalowe nóżki nadają szafce stabilność i nowoczesny, industrialny wygląd, który pasuje do aktualnych trendów w projektowaniu wnętrz. Dzięki wymiarom 160 × 74,3 × 44,5 cm szafka oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania dokumentów, książek, dekoracji lub akcesoriów domowych. Idealnie nadaje się nie tylko do salonu, ale także do gabinetu, sypialni lub jadalni. Orzechowy kolor nadaje pomieszczeniu naturalnego ciepła i przytulności, a proste linie i dyskretne uchwyty tworzą elegancką i harmonijną całość. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 160 × 74,3 × 44,5 cm nogi: metalowe kolor: orzech
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 44 cm |
| Wysokość: | 74 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski, Industrialny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

87×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, klasyczna, wysokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, bez nóżek
W magazynieDostawa gratis
85×150 cm, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Klasyczna, bez nóżek, matowa
W magazynieDostawa gratis
81×200 cm, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
89×200×48 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
16×50×117 cm, drewniana, prosta
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, japandi
W magazynie
85×150 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
85×160 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, klasyczna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, szufladowa
W magazynie
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Szufladowa, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Klasyczna, matowa, łączona
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie