


Wymiary 99×96×25 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biblioteczka Norfolk White łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i nowoczesny design w jednym kompaktowym meblu. Dzięki czystej bieli wygląda świeżo i ponadczasowo, a metalowe nogi w kształcie łuku nadają całej konstrukcji lekkości, oryginalności i industrialnego charakteru. Wykonana jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia wysoką wytrzymałość i długą żywotność. Metalowa konstrukcja zapewnia stabilność, a możliwość przymocowania do ściany zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Regał posiada praktyczne półki, które oferują wystarczającą ilość miejsca na książki, dekoracje lub rośliny, a dzięki nośności 15 kg na półkę pomieści wszystko, co niezbędne. Dzięki wymiarom 96 × 99 × 25,5 cm regał z łatwością wkomponuje się w różne pomieszczenia — niezależnie od tego, czy umieścisz ją w salonie, gabinecie czy przedpokoju, stanie się stylowym i użytecznym dodatkiem do wnętrza. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 96 × 99 × 25,5 cm wysokość górnej półki: 28 cm wysokość dolnej półki: 24 cm metalowe nóżki: tak nośność półki: 15 kg
| Szerokość: | 96 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 25 cm |
| Wysokość: | 99 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie