








Wymiary 90×60×48 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesełko dziecięce z niebieską tapicerką z siateczki zapewnia przewiewne i wygodne siedzenie odpowiednie dla młodszych użytkowników. Oparcie i siedzisko pokryte są delikatną siateczką, która wspomaga cyrkulację powietrza i zapewnia komfort podczas dłuższego siedzenia. Odchylane podłokietniki z białego tworzywa sztucznego umożliwiają łatwe dostosowanie przestrzeni i lepszą obsługę krzesła. Mechanizm regulacji wysokości pozwala na łatwe dostosowanie wysokości siedziska do potrzeb dziecka. Stabilna plastikowa podstawa jest wyposażona w kółka przeznaczone do twardych podłóg, co zapewnia płynny ruch i ochronę powierzchni podłogi.Wymiary: Szerokość siedziska 45 cm Głębokość siedziska 42 cm Wysokość siedziska 43 cm Regulowana wysokość 81-90 cm Regulowana wysokość siedziska 43-52 cm Średnica krzyża 59 cm Wysokość podłokietników 67 cm Szerokość podłokietników 7 cm
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Kółka | Z kółkami |
| Kolor | Niebieska |
| Nośność | 120 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 8 kg |
| Producent | Autronic |

Regulowane krzesła, z podłokietnikami, tapicerowane krzesła
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
29×66×76 cm
W magazynieDostawa gratis
59×32×82 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z kółkami, bez kółek
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie