








Wymiary 102×61×53 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 262,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesełko dziecięce z niebieską siateczką zapewnia wygodę i przewiewność dzięki oddychającemu materiałowi, który wspomaga cyrkulację powietrza. Oparcie jest wyposażone w regulowany podparcie lędźwiowe, które zapewnia prawidłowe podparcie dolnej części pleców, oraz regulowaną wysokość podparcia dla indywidualnego dostosowania. Odchylane podłokietniki ułatwiają dostęp do miejsca pracy, a jednocześnie oszczędzają miejsce. Plastikowy biały krzyż zapewnia stabilność i lekkość całego krzesła, a kółka są odpowiednie do twardych podłóg, co ułatwia poruszanie się po pomieszczeniu. Regulowane siedzisko pozwala na optymalne dostosowanie wysokości siedzenia do potrzeb dziecka.Wymiary: Szerokość siedziska 43 cm Głębokość siedziska 43 cm Wysokość siedziska 43 cm Regulowana wysokość 92–102 cm Regulowana wysokość siedziska 43-52,5 cm Średnica krzyżaka 59 cm Wysokość podłokietników 67 cm Szerokość podłokietników 7 cm
| Szerokość: | 61 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 102 cm |
| Z podłokietnikami | Tak |
|---|---|
| Kółka | Z kółkami |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Niebieska |
| Nośność | 120 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 9 kg |
| Producent | Autronic |

Regulowane krzesła, z podłokietnikami, tapicerowane krzesła
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
59×32×82 cm
W magazynieDostawa gratis
29×66×76 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z kółkami, bez kółek
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie