







Wymiary 72×75×32 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka na buty w stylu rustykalnym łączy w sobie blat z płyty MDF o dekorze old wood w brązowym odcieniu oraz solidną metalową konstrukcję w kolorze atramentowej czerni. Posiada trzy przestronne półki pokryte tkaniną poliestrową, które zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania obuwia i innych drobnych przedmiotów. Metalowe nóżki są wyposażone w plastikowe nakładki, które chronią podłogę przed uszkodzeniem i zapewniają stabilność. Kompaktowe wymiary 75 × 30 × 71 cm pozwalają na łatwe umieszczenie w przedpokoju lub korytarzu, gdzie szafka na buty efektywnie wykorzystuje przestrzeń, a jednocześnie przyczynia się do stworzenia przyjemnej atmosfery dzięki rustykalnemu wyglądowi.
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 72 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Styl | Rustykalny, Industrialny |
| Rodzaj | Szafkowe |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Stare drewno |
| Nośność | 30 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 6 kg |
| Producent | Autronic |

Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
20×44×118 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, świerkowa
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Skandynawska, laminatowa, z ławką
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×200×28 cm, metalowa, szafkowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
42×15×37 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, szafkowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie