





Wymiary 76 cm, ⌀ 100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalniany z okrągłym blatem o średnicy 100 cm i wysokości 76 cm stanowi praktyczne rozwiązanie do mniejszych jadalni. Blat wykonany jest z laminatu o dekorze szarego dębu i matowej powierzchni, uzupełniony krawędzią ABS dla zwiększenia odporności na uszkodzenia. Stabilna metalowa podstawa w czarnym kolorze zapewnia wytrzymałość i stabilność, a nogi są wyposażone w regulowane nóżki, które umożliwiają wyrównanie nierówności podłogi. Konstrukcja stołu została zaprojektowana tak, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsca do wygodnego siedzenia i łatwej konserwacji. Stół ten nadaje się zarówno do domów, jak i do pomieszczeń komercyjnych o nowoczesnym stylu wnętrz.
| Wysokość: | 76 cm |
|---|---|
| Średnica: | 100 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Laminat |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Szara |
| Kształt | Okrągłe |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Nośność | 100 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 18,5 kg |
| Producent | Autronic |

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie