
Rozkładany stół jadalniany 6-10-osobowy z ceramiki i metalu – imitacja marmuru biały i beżowy – LOZIPA marki Pascal Morabito
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratisWymiary 76×160-240×90 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalniany z funkcją rozkładania stanowi praktyczne rozwiązanie umożliwiające elastyczną aranżację jadalni. Blat stołu wykonany jest z laminatu o dekorze dębowym i matowej powierzchni, która jest odporna na zarysowania i łatwa w utrzymaniu. Krawędzie blatu są wyposażone w listwę ABS, która zwiększa odporność na uszkodzenia, a jednocześnie nadaje stołowi precyzyjny wygląd. Stabilna metalowa podstawa w kolorze czarnym zapewnia solidne podparcie i stabilność podczas użytkowania. Wymiary 160 x 90 cm można rozszerzyć o 80 cm, co pozwala na wygodne siedzenie większej liczby osób. Wysokość stołu 76 cm odpowiada standardowym parametrom ergonomicznym dla mebli jadalnianych.
| Szerokość: | 160-240 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 76 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rozkładanie | Rozkładane, Solidny |
| Styl | Industrialny |
| Materiał nóg | Laminat, Metal |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 8 i więcej osób |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne |
| Dekor | Dąb |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 72 kg |
| Producent | Autronic |

Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
75-124×160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, industrialna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, matowa
W magazynie
Rozkładana, błyszcząca, brzozowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie