







Wymiary 165×50×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Dyny White to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie do przechowywania, które pomoże utrzymać porządek w łazience, pomieszczeniu technicznym, kuchni lub przedpokoju. Dzięki czystej białej kolorystyce wygląda świeżo i łatwo komponuje się z każdym wnętrzem. Wewnątrz znajduje się wiele półek i praktycznych przegródek, dzięki którym można przechowywać środki czystości, kosmetyki, ręczniki, artykuły drogeryjne i inne artykuły gospodarstwa domowego. Szafka wykonana jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która charakteryzuje się łatwością konserwacji, wytrzymałością i długą żywotnością. Metalowa rama zapewnia lepszą stabilność i wytrzymałość. Dzięki kompaktowej szerokości nadaje się również do mniejszych pomieszczeń, gdzie pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm metalowa rama dla większej wytrzymałości szerokość: 50,4 cm wysokość: 165 cm głębokość: 35,7 cm kolor: biały
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 165 cm |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×90×40 cm, klasyczna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie