









Wymiary 46×120×42 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka ścienna Bany Walnut and White to praktyczny i stylowy element do przechowywania, który dzięki połączeniu białego koloru i dekoru orzechowego z łatwością wkomponuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Cztery drzwiczki kryją wystarczająco dużo miejsca na dokumenty, naczynia, tekstylia lub inne drobiazgi, które chcesz przechowywać w uporządkowany sposób, a jednocześnie poza zasięgiem wzroku. Szafka wykonana jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co zapewnia jej stabilność, długą żywotność i łatwość konserwacji. Konstrukcja ścienna pozwala zaoszczędzić miejsce na podłodze i umożliwia umieszczenie szafki w salonie, kuchni, biurze lub przedpokoju. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm szerokość: 120 cm wysokość: 46,8 cm głębokość: 42,5 cm kolorystyka: orzech + biały cztery osobne drzwiczki do zamkniętego przechowywania
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie