






Wymiary 115×93×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Quantum Atlantic Pine and Black przyciąga uwagę wyrazistym stylem industrialnym, który powstaje dzięki połączeniu dekoru sosny Atlantic i solidnej czarnej metalowej ramy. Ta kombinacja sprawia, że szafka wygląda nowocześnie i ponadczasowo, dzięki czemu stanie się atrakcyjnym elementem salonu, biura lub przedpokoju. Wewnątrz znajdują się praktycznie podzielone półki, idealne do przechowywania książek, dekoracji i codziennych potrzeb. Metalowe uchwyty i wysokie 22 cm metalowe nóżki podkreślają stabilność, a całość sprawia wrażenie lekkiej i przestronnej. Parametry produktu materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm rama: metal, grubość 1,5 cm uchwyty: metalowe wymiary: 93 × 115 × 36 cm (szer. × wys. × gł.) rozmiar półek: 43 × 21 cm wysokość nóżek: 22 cm kolor: sosna Atlantic / czarny możliwość przymocowania do ściany: tak
| Szerokość: | 93 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Kolor | Brązowa |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie