



Wymiary 163×60×31 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Sezen White to elegancka, wielofunkcyjna szafka w czystej bieli, która dzięki praktycznemu podziałowi oferuje zarówno otwarte półki, jak i zamykane schowki. Górna część idealnie nadaje się do ekspozycji dekoracji lub przechowywania ręczników i drobiazgów, natomiast dolna część z drzwiczkami zapewnia ukrytą przestrzeń, na przykład na tekstylia lub artykuły gospodarstwa domowego. Dzięki kompaktowym wymiarom nadaje się również do mniejszych pomieszczeń – łazienki, sypialni, przedpokoju lub gabinetu.Parametry produktu materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 60 × 163,6 × 31,5 cm (szer. × wys. × gł.) kolor: biały podział: otwarte półki + dolna część zamykana możliwość przymocowania do ściany: tak
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 163 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie