






Wymiary 96×70×15 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 360,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Składany stół jadalny Patara Brown to sprytne i stylowe rozwiązanie do małych i wielofunkcyjnych pomieszczeń. Blat z melaminy pokrytej płytą wiórową o grubości 18 mm zapewnia wytrzymałość i łatwość konserwacji, a kompaktowa konstrukcja pozwala na łatwe złożenie stołu i zaoszczędzenie miejsca. Zintegrowane praktyczne półki pomogą utrzymać porządek i mieć wszystko pod ręką. Dodatkowo stół można przymocować do ściany, co zwiększa stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesny design i ciepły odcień Patara sprawiają, że jest on eleganckim dodatkiem do każdego wnętrza. Parametry produktu materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość: 18 mm wymiary: 70 × 96 × 15 cm maksymalna nośność: 15 kg kolor: Patara Brown
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 15 cm |
| Wysokość: | 96 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Rozkładane |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 15 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

96×70×15 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, retro
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, marmurowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, szklana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, okrągła
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, industrialna
W magazynie
Rozkładana, industrialna
W magazynie
Rozkładana, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, owalna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana

Rozkładana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie