







Wymiary 127×80×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Mega Sonoma Oak Trees I to oryginalna szafka wielofunkcyjna, która przyciąga naturalnym motywem drzewa i zamienia pomieszczenie w przytulną i stylową przestrzeń. Dekor w odcieniach dębu Sonoma sprawia wrażenie ciepłego, nowoczesnego i łatwo komponuje się z pozostałym wyposażeniem wnętrza. Wewnątrz znajdują się praktyczne półki, które oferują wystarczająco dużo miejsca do przechowywania książek, tekstyliów, dekoracji lub innych artykułów gospodarstwa domowego. Szafka wykonana jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i minimalne wymagania konserwacyjne.Nogi z drewna grabarskiego nadają konstrukcji lekkość i stabilność, a metalowe i sznurkowe uchwyty podkreślają dekoracyjny charakter całego mebla. Powłoka UV chroni motyw przed blaknięciem i zarysowaniami. Dla większego bezpieczeństwa szafkę można przymocować do ściany. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm nogi: grab uchwyty: metal + sznur powierzchnia: powłoka ochronna UV szerokość: 80 cm wysokość: 127 cm głębokość: 36 cm wysokość półki: 25,5 cm wysokość nóżek: 15 cm kolor: dąb sonoma + dekor Trees I
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 127 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Kolor | Zielona |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie