




Wymiary 82×100×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Waga Oak to stylowa i praktyczna komoda w kolorze dębu, która dzięki nowoczesnemu wykonaniu doskonale uzupełni salon, sypialnię, gabinet i przedpokój. Łączy w sobie szafkę z drzwiczkami i półkami wewnętrznymi oraz cztery szuflady, które zapewniają przejrzyste przechowywanie dokumentów, tekstyliów, akcesoriów i przedmiotów dekoracyjnych. Metalowe nogi nadają meblom stabilność i lekko industrialny charakter. Parametry produktu materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 100 × 82 × 35 cm (szer. × wys. × gł.) przestrzeń do przechowywania: półki wewnętrzne + 4 szuflady możliwość przymocowania do ściany: tak kolor: dąb
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Na nóżkach | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie