




Wymiary 115×100×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Pulse White and Walnut przyciąga uwagę nowoczesnym geometrycznym wzornictwem, w którym czysto białe drzwiczki łączą się z akcentami orzechowymi i otwartymi półkami na dekoracje lub praktyczne przedmioty. Szafka sprawia wrażenie przestronnej dzięki 15-centymetrowym drewnianym nóżkom, które optycznie ją odciążają, a dzięki przemyślanemu podziałowi oferuje przejrzyste przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Konstrukcja z 18-milimetrowej melaminowanej płyty wiórowej zapewnia wysoką wytrzymałość i długą żywotność. Parametry produktu typ: szafka wielofunkcyjna materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 100 × 115 × 30 cm (szer. × wys. × gł.) wysokość nóżek: 15 cm kolor: biały / orzech możliwość przymocowania do ściany: tak wzornictwo: nowoczesne, geometryczne podział
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie