








Wymiary 127×80×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Mega Sonoma Oak Flowers I to stylowa, wielofunkcyjna szafka, która przyciąga wzrok delikatnym motywem kwiatowym i wnosi do wnętrza świeżość oraz oryginalny element dekoracyjny. Oferuje praktyczną organizację przestrzeni dzięki półkom, na których z łatwością można przechowywać książki, tekstylia, dekoracje i inne artykuły gospodarstwa domowego.Korpus wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i łatwość konserwacji. Nogi z drewna grabowego nadają szafce lekkości i naturalnego charakteru, a metalowe i sznurkowe uchwyty podkreślają jej wyjątkowy wygląd. Powłoka UV chroni dekor przed zarysowaniami i blaknięciem, dzięki czemu szafka zachowuje swój piękny wygląd przez długi czas. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, można ją również przymocować do ściany.Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm nogi: drewno grabowe uchwyty: metal + lina powierzchnia: powłoka ochronna UV szerokość: 80 cm wysokość: 127 cm głębokość: 36 cm wysokość półki: 25,5 cm wysokość nóżek: 15 cm kolor: dąb sonoma + dekor Flowers I
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 127 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Kolor | Fioletowa |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie