








Wymiary 198×60×37 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Jeny Walnut and White to elegancki i funkcjonalny mebel do przechowywania, który dzięki połączeniu dekoru orzechowego i białego koloru wygląda nowocześnie, świeżo i łatwo komponuje się z każdym wnętrzem. Idealnie nadaje się do salonu, sypialni, przedpokoju i gabinetu, gdzie zapewni wystarczająco dużo miejsca na ubrania, artykuły gospodarstwa domowego lub dokumenty. Szafa wykonana jest z płyty wiórowej E1 z powierzchniąmelaminową o grubości 18 mm, co zapewnia jej długą żywotność, stabilność i łatwość konserwacji. Przestronne wnętrze pozwala na przejrzyste uporządkowanie przechowywanych rzeczy, a jej wysoka konstrukcja efektywnie wykorzystuje pionową przestrzeń pomieszczenia. Parametry: materiał: 100% płyta wiórowa z melaminową powierzchnią E1 grubość materiału: 18 mm szerokość: 60 cm wysokość: 198,6 cm głębokość: 37,5 cm kolorystyka: orzech + biel
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 198 cm |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

140×90×40 cm, klasyczna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie