








Wymiary 43×179×37 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka ścienna Eva White to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje więcej miejsca do przechowywania, ale nie chce zajmować podłogi. Dzięki czystej białej kolorystyce i minimalistycznemu wzornictwu wygląda elegancko i łatwo wkomponowuje się w salon, sypialnię, gabinet czy kuchnię. Cztery oddzielne drzwiczki kryją przejrzystą przestrzeń do przechowywania, która pomoże utrzymać porządek w codziennych rzeczach. Szafka jest wykonana z płyty wiórowej E1 z melaminową powierzchnią o grubości 18 mm, co zapewnia jej wytrzymałość, stabilność i łatwość konserwacji. Jej szeroka konstrukcja pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni, a jednocześnie można ją przymocować do ściany, dzięki czemu nie zajmuje miejsca na podłodze. Parametry: materiał: płyta wiórowa E1, powierzchnia 100% melaminowa grubość materiału: 18 mm szerokość: 179,6 cm wysokość: 43,6 cm głębokość: 37,5 cm liczne półki wewnętrzne kolor: biały
| Szerokość: | 179 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Wysokość: | 43 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Styl | Skandynawski |
| Rodzaj drzwi | Pełne |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie