



Wymiary 75×80×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół jadalniany Safir Walnut wprowadzi do jadalni przyjemne połączenie rustykalnej atmosfery i stylu industrialnego. Blat z płyty wiórowej pokrytej melaminą wygląda ciepło i naturalnie, a metalowe nogi nadają stołowi stabilność i nowoczesny charakter. Jest idealny do mniejszych jadalni lub aneksów kuchennych i może wygodnie pomieścić do czterech osób. Ponadczasowy dekor orzechowy tworzy przytulną atmosferę, która zachęca do rodzinnych posiłków i spotkań z przyjaciółmi. Parametry produktu materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą nogi: metalowe wymiary: 80 × 75 × 80 cm kolor: orzech
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Rustykalny, Industrialny |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Liczba miejsc | Na 4 osoby |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Kwadratowe |
| Rodzaj nóg | Krzyżowane |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, szklana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, na 8 i więcej osób, metalowa
W magazynieDostawa gratis
74×120×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, okrągła
W magazynie
80-160×80 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, na 6 osób
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie