













Wymiary 98×120×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 977,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Jeby Walnut and White to praktyczna i elegancka szafka do przechowywania, która doskonale pasuje do kuchni, jadalni, salonu lub domowego coffee corner. Oferuje połączenie dwóch szuflad, miejsca na kuchenkę mikrofalową lub małe urządzenie oraz dolnych szafek z wystarczającą ilością miejsca na naczynia, surowce lub inne artykuły gospodarstwa domowego. Korpus wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej E1 o grubości 18 mm, co gwarantuje wytrzymałość, odporność i długą żywotność. Połączenie białego koloru i orzechowego dekoru sprawia, że szafka wygląda nowocześnie i przytulnie, a czarne metalowe nóżki nadają jej stabilny i lekko industrialny wygląd. W razie potrzeby meble można również przymocować do ściany, aby zapewnić większe bezpieczeństwo. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa E1 grubość materiału: 18 mm szerokość: 120 cm wysokość: 98,6 cm głębokość: 40 cm kolorystyka: biały + orzech dwie szuflady, miejsce na sprzęt AGD, szafki dolne
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj | Jednoczęściowe |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, dębowa
Dostawa gratis
Dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Drewniana, rustykalna, retro
W magazynie
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie

Drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, industrialna, retro
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna

81×153×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
78×180×35 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Dębowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Rustykalna
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, industrialna
W magazynie
220×205×53 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Matowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, dębowa
Dostawa gratis
125×100×35 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, industrialna
W magazynie
80×140×35 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana, retro, narożna
Dostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie