






Wymiary 205×120×35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Rery Oak and Green to praktyczna i nowoczesna szafa do przechowywania, która łączy w sobie dekor dębowy z delikatnym zielonym kolorem, tworząc przyjemny i elegancki wygląd w każdym domu. Dzięki przemyślanemu rozkładowi oferuje górne i dolne zamknięte szafki, otwarte półki do ekspozycji przedmiotów, a także miejsce na umieszczenie kuchenki mikrofalowej lub ekspresu do kawy. Stabilne metalowe nogi zapewniają wytrzymałość i optycznie odciążają całą konstrukcję. Parametry produktu materiał: 100% laminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary: 120 × 205 × 35,5 cm (szer. × wys. × gł.) wysokość nóżek: 13,2 cm kolor: dębowy / zielony możliwość przymocowania do ściany: tak podział: zamknięte szafki, otwarte półki, miejsce na sprzęt AGD
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 205 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Styl | Nowoczesny |
| Otwieranie | Klasyczne otwarcie |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Industrialna, do zmywarki, klasyczne otwarcie

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie