











Wymiary 186×70×40 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1091,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Jehy Walnut and White to stylowe i praktyczne rozwiązanie do przechowywania, które doskonale pasuje do kuchni, jadalni, salonu lub domowego coffee corner. Łączy w sobie dolną zamkniętą szafkę, pojemną szufladę i otwarte półki, dzięki czemu można wygodnie wyeksponować filiżanki, kubki, ekspres do kawy lub dekoracje, a jednocześnie schować to, co nie powinno być widoczne. Dzięki połączeniu białych powierzchni i orzechowego dekoru wygląda ciepło, elegancko i naturalnie. Cała konstrukcja wykonana jest z płyty wiórowej z melaminową powierzchnią E1, która zapewnia odporność na ścieranie, wytrzymałość i łatwość konserwacji. Szafkę można również przymocować do ściany, aby zapewnić większą stabilność. Parametry: szerokość: 70 cm wysokość: 186,4 cm głębokość: 40 cm materiał: płyta wiórowa z powierzchnią melaminową E1 kolorystyka: orzech + biel otwarte półki, szuflada i szafka dolna
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 186 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Otwieranie | Klasyczne otwarcie |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, do zmywarki, klasyczne otwarcie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie