






Wymiary 111×95×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Antique Sonoma Oak to elegancki, wielofunkcyjny mebel, który łączy w sobie praktyczne rozwiązanie do przechowywania z nowoczesnym wyglądem w odcieniu dębu sonoma. Dzięki wewnętrznym półkom oferuje przejrzystą przestrzeń do przechowywania książek, dekoracji, tekstyliów lub drobiazgów. Stabilne nogi z drewna grabowego i wysokiej jakości płyta melaminowana o grubości 18 mm zapewniają wytrzymałość i długą żywotność. Metalowe i sznurkowe uchwyty nadają szafce delikatny dekoracyjny akcent, który upiększy każde wnętrze.Parametry produktu materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm nogi: grab uchwyty: metalowe i linowe wykończenie powierzchni: powłoka UV szerokość: 95 cm wysokość: 111 cm głębokość: 36 cm wysokość półek: 19,8 cm wysokość nóżek: 15 cm kolor: dąb sonoma
| Szerokość: | 95 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 111 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Kolor | Zielona |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie