





Wymiary 75×180×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 728,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół Sablin Walnut zmieni Twoją jadalnię w elegancką i przytulną przestrzeń. Blat z płyty wiórowej pokrytej melaminą w ciepłym kolorze orzecha wygląda elegancko, a jednocześnie jest bardzo wytrzymały i nadaje się do codziennego użytku. Solidna konstrukcja o grubości 25 mm zapewnia stabilność, a duże wymiary gwarantują wygodę podczas codziennych rodzinnych posiłków i uroczystych okazji. Naturalny dekor drewniany nadaje wnętrzu harmonii i łatwo komponuje się z różnymi stylami wyposażenia. Parametry produktu materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą grubość blatu: 25 mm wymiary: 180 × 75 × 89,5 cm kolor: orzech
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj nóg | 2 nogi |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

78×100×200-300 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
120 cm, ⌀ 120 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Okrągła
W magazynie
78×90×180-220 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Skandynawska, metalowa
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

76×80×140-180 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×100 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
76×90×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, marmurowa
Dostawa gratis
75×90×150 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynie
Okrągła
W magazynie
76×80×120-160 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×90×160-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

77×130×90 cm, rozkładana, nowoczesna

Nowoczesna, okrągła, dębowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie