








Wymiary 127×80×36 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Mega Sonoma Oak Cubes to charakterystyczna szafka wielofunkcyjna, która na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę kolorowym, mozaikowym frontem w stylu kubistycznym. Oryginalny dekor nadaje wnętrzu lekkości i nowoczesnego charakteru, nie umniejszając przy tym jej praktyczności. Układ półek pozwala na przejrzyste przechowywanie książek, tekstyliów, dekoracji i drobiazgów codziennego użytku.Korpus wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej E1 o grubości 18 mm, która zapewnia długą żywotność i łatwość konserwacji. Przednia część jest chroniona powłoką UV, która zapewnia większą odporność na zarysowania i blaknięcie. Nogi z drewna grabowego nadają szafce lekki skandynawski wygląd, a metalowe i linowe uchwyty podkreślają jej nowoczesny charakter. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania, można ją również łatwo przymocować do ściany.Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość: 18 mm powierzchnia: powłoka ochronna UV nogi: drewno grabowe uchwyty: metal + lina szerokość: 80 cm wysokość: 127 cm głębokość: 36 cm wysokość półki: 25,5 cm wysokość nóżek: 15 cm kolor: dąb sonoma + dekor Cubes
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 127 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Kształt | Proste |
| Na nóżkach | Tak |
| Rodzaj drzwi | Otwarte |
| Rodzaj drewna | Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

172×136×45 cm, matowa, z orzecha włoskiego
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie