






Wymiary 79×180×80 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1448,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stół Gala Walnut wprowadzi do Twojej jadalni elegancką i przyjemną atmosferę. Łączy w sobie wytrzymały blat pokryty melaminą w ciepłym kolorze orzecha oraz stabilne żelazne nogi, które nadają mu nowoczesny wygląd. Jest łatwy w utrzymaniu, praktyczny w codziennym użytkowaniu, a dzięki ponadczasowemu wzornictwu pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań, spotkań z przyjaciółmi i codziennych posiłków. Parametry produktu materiał: płyta wiórowa pokryta 100% melaminą nogi: żelazo wymiary: szerokość 180 cm, wysokość 79 cm, głębokość 80 cm nośność: 100 kg kolor: orzech
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny, Retro |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rozkładanie | Solidny |
| Materiał nóg | Metal |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kolor | Brązowa |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Rodzaj nóg | Klasyczne, 2 nogi |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 100 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
170×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×110-310 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×110-310 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
76×110-310 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110-210 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76×90×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×90×90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110-210 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×100 cm, ⌀ 100 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×90×90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
77×90×160-260 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
100×200-300 cm, rozkładana, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, drewniana, okrągła
W magazynie
76 cm, ⌀ 90-110 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
76 cm, ⌀ 110-310 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76×110-310 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
77×65×120 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 90 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
76 cm, ⌀ 110-210 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie